Yggdrasil izlaiž jaunu tiešsaistes slotu Krazy Klimber no YG Masters partnera Reflex Gaming

Britu spēļu izstrādātājs Reflex Gaming ir laidis klajā savu jaunāko tiešsaistes slotu nosaukumu Krazy Klimber, kas ir trešā spēle, kas izlaista, izmantojot Yggdrasil Gaming YG Masters sadarbības satura partnerības programmu. Protams, ka spēle ir hit, spēle pārved spēlētājus uz 1933. gada Manhetenu, kur no Empire State Building sienām pie lidmašīnām peld milzīga gorilla.

Ja sižets izklausās pazīstams, tas ir tāpēc, ka ar 5 ruļļu, 3 rindu video slotu lapa no monstru piedzīvojumu-romantikas filmas King Kong tiek uzņemta tikai ar spēlētājiem, kuriem ir izaicinājums cīnīties ar zvēru torņa augšpusē. iespēja iegūt līdz pat 1000 x likmi!

Yggdrasil

Yggdrasil Gaming YG Masters

Pazīstama tēma:

Vidēja svārstīguma darbībai ir 20 fiksētas izmaksas līnijas, kā arī 10 regulāras samaksas simboli, ieskaitot 10 – A kartes ikonas, kā arī augstie maksājumi, kas ietver vintage filmu kameras, lidmašīnas, galvaskausus (domāju, Kong: Skull Island), spēles logotipu un protams, blondā meitene, kas atgādina Fay Wray, Kongas simpātiju RKO Bildes hit. Aizpildot rindu ar pieciem vienādiem premium simboliem, tiek izmaksāta 8 – 50 reizes lielāka kopējā likme, bet bezbailīgais pērtiķis kalpo kā spēles savvaļas spēlētājs un aizstāj visu, izņemot bonusu.

Bonusa spēle:

Divas galvenās funkcijas, Krazy Klimber bonusa spēle un papildu griezienus var aktivizēt jebkurā griezienā šajā jaunākajā YG Masters titulā, kur spēlētāji var izvēlēties likmes no 0,20 līdz 100,00 eiro uz jebkuru ierīci. Bonusa simbolu nolaišanās uz 1., 3. un 5. ruļļa iedarbina funkciju Krazy Klimber un sāk radības pacelšanos debesskrāpja augšpusē.

Lielais pērtiķis kāpj ēkā, kamēr blakus esošās dažādu balvu kāpnes piedāvā vērtību kopumu, piemēram, spēlētāja likmes reizināšanas laimestu vai papildu griezienus, kas palielinās, kad izrādes zvaigzne nonāk virsotnē. Kad funkcija ir beigusies, spēlētājiem tiek maksāts un viņi atgriežas pamatspēlē, vai arī viņi iet tieši pie bonusa, ja kāpiena laikā tiek aktivizēts papildu griezienu režīms. Pēdējā scenārijā spēlētājiem tiek piešķirti ne vairāk kā trīs īpaši slīdoši savvaļas spēlētāji, kas var slīdēt starp ruļļiem un gūt milzīgus laimestus katrā griezienā!

Izmisīgi Dawgs panākumi:

Krazy Klimber ar maksimālo laimestu 112 800 eiro un 96,06 procentu RTP seko Reflex Gaming ārkārtīgi veiksmīgajam 18. marta izlaidumam, izmantojot YG Masters programmu Desperate Dawgs, kas, pēc vadošā operatora Viljama Hila teiktā, ir viņu trijniekā. gads līdz šim.

Augstas uzslavas:

“Aizraujošais” ar jaunāko YG Masters programmas izlaišanu, Reflex Gaming produktu galvenais direktors Mats Ingrams uzslavēja titulu kā “vienu no mūsu spēcīgākajām spēlēm mūsu sauszemes mašīnu īpašumos”.

CPO pievienoja uzņēmuma spiedienam…

“Sākot ar džeza skaņu celiņa pieskārienu ritmiem un beidzot ar riņķojošu divplakņu un meklētājgaismu skaņu, kas plūst pāri Manhetenas nakts ainavai; mēs ar nepacietību gaidām, kad spēlētāji ar savu pērtiķi mērogos jaunus izklaides un azarta līmeņus, meklējot lielus laimestus. “

Krazy Klimber darbina Yggdrasil vismodernākā GATI tehnoloģija, kas ļauj spēlētājiem izmantot iepriekš konfigurētu, standartizētu izstrādes rīku komplektu, kas ir gatavs regulēšanai un rada saturu, kas pastāvīgi atrodas inovācijas priekšgalā, kam seko ātra izvietošana.

Arī komentējot jauno laidienu, sacīja Yggdrasil produktu un programmu vadītājs Stjuarts Makartijs …

“Krazy Klimber redz, ka Reflex Gaming YG Masters portfelim ir pievienojis vēl vienu spēļu pilnu slotu.

“Ar uzreiz atpazīstamu tēmu un milzīgu uzvaras potenciālu, izmantojot funkciju Krazy Klimber, mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kā spēli uztver spēlētāji visā mūsu operatoru tīklā.”

PopWins papildinājums:

Šī mēneša sākumā Honkongā bāzētā neatkarīgā spēļu studija AvatarUX pievienoja vēl vienu slotu savai augošajai PopWins sērijai, izmantojot HippoPop. Īpaši augsts svārstīgums, 5 ruļļu, 8 rindu video slots, kuru Yggdrasil uzsāka, pateicoties YG Masters programmas partnerattiecībām, piedāvā daudz aizraujošu iespēju, piemēram, reizinātājus, Hippo izmaksas un papildu griezuma bonusa riteni, kā arī max laimē € 1 926 000!

Spēle pievienojas TikiPop, BountyPop, CherryPop, WildPops un PopRocks, kas tika uzsākta 2020. gada aprīlī un bija pirmā AvatarUX izlaišana platformā Yggdrasil Masters.

Copyright © 2022. All Rights Reserved. Bezmaksaskazino.lv