net ent speles

Quickspin jaunais spēļu ražotājs un jaunā NetEnt spēle

Jau ir gandrīz klāt marta pēdējā nedēļa. Tas nozīmē, ka drīz jau vairāk sajutīsim siltumu un sāksim rušināties pa dārzu un vairāk būt pie dabas. Nākamnedēļ jāgriež pulkstenis par stundu uz priekšu, tas nozīmē, ka vakaros būs ilgāk gaišs un varēsim vairāk laika pavadīt pie dabas. Lieliski! Bet mums ir arī citi lieliski jaunumi. Viens jaunums ir jaunā spēļu ražotāja Quickspin ienākšana Optibet online kazino. Otrs jaunums ir no Netent. Viņi atkal izlaiduši jaunu spēli. Šai nosaukums ir Temple of Nudges.

Quickspin jaunais spēļu ražotājs un jaunā NetEnt spēle

Jaunais spēļu ražotājs ar nosaukumu Quickspin

Optibet ar lepnumu iepazīstina ar jauno spēļu ražotāju Quickspin. Tulkojumā uz latviešu valodu tas nozīmē ātrais grieziens. Jaunā spēļu ražotāja ienākšana Optibet tiek atzīmēta ar iespaidīgām bonusu izmaksām VIP punktu sacensībā. Spēlējot jaunās spēles, tu saņemsi dubultus VIP punktus. Līdz ar to bonusu līmeņus asniegsi ātrāk un tiksi pie naudas. Kopumā tu vari saņemt līdz pat 3000 eur bonusa naudas. Akcija ir spēkā tieši vienu mēnesi, tātad līdz 22. aprīlim.

Jaunās spēles

Dažas no jaunajām spēlēm ir Big Bad Wolf, Sakura Fortune, Northern Sky un citas.

Līderu tabula

Līdzīgi kā citās šāda veida akcijās, arī šajā tiek izvietota līderu tabula. Tajā vari redzēt, kā sokas tev, salīdzinot ar citiem spēlētājiem. Akcija sākās tikai aizvakar, tāpēc neviens spēlētājs vēl nav paspējis iekļūt šajā tabulā. Akcijas ietvaros bonusa naudas soļi ir pa šādiem pakāpieniem: 5 eur, 10 eur, 20 eur, 40 eur, 75 eur, 100 eur, 150 eur, 200 eur, 400 eur, 800 eur un pati lielākā summa – 1200 eur.

NetEnt jaunā spēle

Otrs lieliskais jaunums ir NetEnt spēļu ražotāja jaunā spēle Temple of Nudges. Tajā jūs esat aicināts doties pretī dārgumu meklējumiem uz slepeno džungļu templi. Spēlējot šo jauno spēli, varat saņemt līdz pat 200 eur papildu naudu. To saņemsiet par katriem 200 apgrozītiem eur. Papildu naudas apjoms ir 5 eur. Kopumā šādi varat spēlēt un atkārtot 40 reizes, akcijās beigās saņemot papildu 200 eur. Šī akcija spēkā īsāku periodu – līdz 3. aprīlim.

Vēlam tev veiksmes un tiekamies jau drīzumā!

Atbildēt

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>